Kondicionierus izmanto optimālu klimata parametru uzturēšanai telpās (gaisa temperatūras, mitruma).
Sadzīves kondicionieri pārsvarā tiek izmantoti gaisa dzesēšanai, taču vairums kondicionieru spēj darboties arī apsildes režīmā.

Lai piemeklētu visiem parametriem atbilstošu kondicionieri, nepieciešams ņemt vērā tādus svarīgus faktorus kā telpas platība, griestu augstums, telpu pielietojums (dzīvojamās/industriālas), izmantošanas intensitāte, logu izmērs un izvietojums pret saules pusēm, iekārtus skaits, kuras izdala siltumu un tā tālāk. Dzīvokļos un nelielos birojos parasti izmanto sadzīves split un multisplit sistēmas sienas tipa. Tas ir universāls un samērā lēts kondicionieru tips. Privātmājās un birojos ar platību virs 90 m2 ir vērts izskatīt iespēju ierīkot kanāla tipa kondicioniera uzstādīšanu - tas otrs populārākais split kondicionieru tips.

Lai nekļūdītos pareiza kondicioniera izvēlē, mēs iesakām vērsties pie mūsu inženieriem pēc konsultācijas Saņem konsultāciju tūlīt!
Atkarībā no kondicionieru pielietojuma veida un funkcijām, kuras tie ir spējīgi veikt, tie iedalās dažādos tipos. Zemāk apskatīsim pašus populārākos kondicionētāju veidus:

Split sistēmas - uzzini vairāk!

Sistēma, kas sastāv no viena iekšējā bloka un viena ārējā bloka.

Multi split sistēmas - uzzini vairāk!

Sistēma, kas sastāv no viena ārējā bloka un vairākiem iekšējiem blokiem

Mobilie un speciālie kondicionieri - uzzini vairāk!

Risinājumi dažāda pielietojuma telpām, kā arī mobilie kondicionieri vietām, kur nav iespējams uzstādīt āra bloku.

Multizonālās jeb VRF sistēmas - uzzini vairāk!

VRF –  kondicionēšanas sistēmas, kur pie viena ārējā bloka var pievienot no 2 līdz 100 dažāda tipa iekšējiem blokiem.