Cilvēks telpā pavada līdz 70% no sava laika, t.i. aptuveni 3/4 savas dzīves. Ļoti svarīgi, lai gaiss, kuru elpojam būtu tīrs un svaigs, lai tas nesatur kaitīgās baktērijas un putekļu daļiņas.

Ventilācija telpā nepieciešama, lai izvadītu putekļaino, sauso, pārstrādāto gaisu un to aizstātu ar svaigu. Dažos gadījumos tā nepieciešama papildus gaisa filtrācijai. Dzīvojamās telpās ventilācija tiek uzstādīta cilvēku komfortam, ražošanā – preču un iekārtu glabāšanai u.tt. Cilvēku uzturēšanās neventilējamās un nevēdinātās telpās var novest pie veselības pasliktināšanās un darbaspējas pazemināšanās. Tādēļ kvalitatīvai ventilācijai telpās ir liela nozīme. Kopā ar galveno funkciju – nepieciešamās gaisa apmaiņas nodrošināšana, ventilācijas sistēmas bieži vien pilda arī apkures un kondicionēšanas funkciju.

Mūsdienu mājokli ir grūti iedomāties bez piemērotas ventilācijas. Visbiežāk tiek pielietota piespiedu ventilācija, kura sastāv no ventilatoriem, gaisa vadu sistēmas un gaisa sadales ierīcēm. Papildus tiek izmantoti gaisa sildītāji/dzesētāji, siltuma rekuperatori, mitruma un temperatūras devēji un cita automātika.

Mūsu speciālisti piedāvās Jums:

- Tehniskā risinājuma un/vai projekta izstrādi (pielietojot modernākās tehnoloģijas un mūsdienu iekārtas un materiālus atbilstoši EU normām);

- Izmaksu kalkulācijas;

- Iekārtu piegādes un uzstādīšanas darbus;

- Garantijas un pēcgarantijas servisu.

Vērsieties pie profesionāliem inženieriem pēc konsultācijas Saņem konsultāciju tūlīt!

Rūpnieciski siltumizolēti alumīnija gaisa vadi P3 - jaunākās paaudzes tehnoloģija

P3 ductal sistēmas tehniskie raksturojumi, tās konstrukcija un ekonomiskums atbilst to cilvēku vēlmēm, kuriem ir nepieciešams izveidot modernu tehnoloģisku gaisa sadales sistēmu. Saputots poliuretāns, kas tiek izmantots P3 gaisa vadu ražošanā, ir viens no labākajiem izolācijas materiāliem mūsdienu tirgū.

Šo sistēmu plaši pielieto ventilācijas un kondicionēšanas sistēmu izbūvē.

Plašāka informācija pieejama P3 oficiālā pārstāvja Latvijā un ražotāja mājaslapā: http://www.clbk.lv/

Gaisa apstrādes iekārtas ar siltuma rekuperāciju

Komforts un izdevumu ekonomija ir galvenais iemesls, lai izvēlētos ventilācijas iekārtu ar siltuma rekuperāciju!

Ventilācijas iekārtas paredzētas gaisa apmaiņas nodrošināšanai dzīvokļos, privātmājās, sabiedriskās ēkās (biroju ēkās, restorānos, tirdzniecības telpās u.c.). Apmaiņa notiek no telpas izvadot izmantoto gaisu un vienlaicīgi padodot svaigu gaisu uzsildītu vai atdzesētu līdz komforta līmenim. Svaigais gaiss tiek ieņemts caur ventilācijas kanālu, tiek filtrēts un izejot caur siltummaini (rekuperatoru) tiek padots telpā izmantojot gaisa vadus un gaisa sadales ierīces. Attiecīgi izmantotais gaiss tiek izvadīts uz āru.

Jums piemērotu ventilācijas iekārtu palīdzēs izvēlēties mūsu inženieri. Sadarbojamies ar vadošajiem iekārtu ražotājiem - Systemair, Mitsubishi Electric, Salda, Samsung, Daikin u.c.

Ventilatori ebm-papst - pasaules līderis enerģiju taupošo ventilatoru vidū

Viens no svarīgākajiem piespiedu ventilācijas elementiem ir ventilators. Ventilatori ir paredzēti gaisa masu kustībai no gaisa ieņemšanas vietas līdz vajadzīgajai telpai.

Praktiski vienmēr tas veidots no elektrodzinēja, kas aprīkots ar lāpstiņām, ievietots korpusā, kurā ir atvērumi gaisa ieņemšanai un izmešanai. Atkarībā no konstruktīvām un funkcionālajām īpašībām, izdala sekojošus ventilatoru veidus: aksiālie ventilatori, diagonālie ventilatori, plūsmas ventilatori, citi modeļi (jumta, grīdas, sienas, griestu un kanāla ventilatori).

Pēc skata vienādi ventilatori cenu ziņā var ļoti atšķirties, tādēļ mūsu speciālisti spēs piemeklēt efektīvu ventilatoru atbilstošu ekspluatācijas apstākļiem par saprātīgu cenu.

Alumīnija restes un vārsti  Prolam - radīšanas brīvība

Tāpat ievērības cienīgi ir alumīnija vārsti un ārējās restes. Tie nerūsē, ar mazu svaru un augstu stiprību. Ļoti labi izskatās un tiem ir lieliski tehniskie parametri. Iespējams izveidot jebkura izmēra un pastāv dažādi izpildījuma varianti.

Plašāka informācija pieejama Prolam oficiālā pārstāvja Latvijā un ražotāja mājaslapā: http://www.clbk.lv/produkti/aluminija/