Multizonālās jeb VRF sistēmas
Sajūti vēsumu

VRF sistēmas – multizonālās kondicionēšanas sistēmas, kur pie viena ārējā bloka var pievienot no 2 līdz 100 dažāda tipa iekšējiem blokiem. Atšķirībā no Multi split sistēmām tiek izmantota viena cauruļvadu sistēma ar atzarojumiem. Pie tam starpbloku komunikāciju garums var sasniegt 100m, bet augstuma kritums – 50m. Tas ļauj izvietot ārējo bloku jebkurā ērtā vietā, piemēram, palīgtelpā, uz jumta vai attālumā no pašas ēkas.

Visi iekšējie bloki darbojas neatkarīgi, tie var būt dažāda tipa un jaudas, kā arī individuāli uzturēt iestatīto temperatūru. Iekšējos blokus var vadīt individuāli, kā arī centralizēti ar automātiskās sistēmas palīdzību. Šādas sistēmas tiek pielietotas elitāros dzīvokļos un privātmājās (mini VRF), birojos, viesnīcās, tirdzniecības centros. Viena no modernākajam centralizētām kondicionēšanas sistēmām: uzticama, efektīva, un atbilst mūsdienu prasībām.

Airwell FLOWLOGIC VRF sistēma

Jaunā Airwell VRF sistēma MINI FLOWLOGIC II un FLOWLOGIC III

Dažādas jaudas ārējie bloki - līdz pat 240kW, kā arī plaša iekšējo bloku izvēle. Airwell "Selection software" palīdzēs piemeklēt nepieciešamos iekšējos  un ārējo bloku. Pieejamas dažādas vadības sistēmas, iespējams pieslēgt BMS.

Priekšrocības:

  • Invertera tehnoloģija. Augstas efektivitātes DC motori
  • Augsta efektivitāte, COP līdz 4,5
  • Klusa darbība, kompakti izmēri
  • Vienkārša uzstādīšana
  • Dažādas vadības iespējas
  • Sildīšana līdz pat -20°C
  • Eurovent sertifikāts      

Papildus tehniskā dokumentācija:

Airwell_VRF.pdf


Piedāvājam arī citu ražotāju VRF sistēmas (Samsung, Daikin, Mitsubishi Electric u.c.). Mūsu speciālisti palīdzēs piemeklēt labāko risinājumu, kā arī sniegs konsultācijas par iekārtu uzstādīšanas variantiem.  Saņemt konsultāciju!