Gaiss, ūdens un zeme ir atjaunojamo energoresursu avoti. Siltumsūkņi siltumu iegūst no apkārtējās vides (gaisa, ūdens, zemes) un nodot to patērētājam pielietojot nelielus enerģijas resursus.  

Aerotermālie siltumsūkņi iegūst siltumu no apkārtējās vides gaisa. Tie iedalās divās kategorijās:

Gaiss - gaiss siltumsūkņi - siltuma enerģija tiek iegūta no āra gaisa un tiek izmantota ēkas apsildei vai dzesēšanai. Spied šeit, lai uzzinātu vairāk!

Gaiss - ūdens siltumsūkņi - āra gaisa siltuma enerģija tiek nodota apkures siltuma kontūram un karstā ūdensapgādes sistēmai, tādējādi apsildot māju un nodrošinot ar nepieciešamo karstā ūdens daudzumu. Spied šeit, lai uzzinātu vairāk!

Pēc savas komplektācijas un principa gaisa siltumsūknis ļoti līdzīgs kondicionierim. To sastāvā ietilpst ārējais bloks un iekšējais bloks, kā arī vadības automātika. Ārējo bloku var uzstādīt pie ēkas sienas vai attālumā līdz 50 metriem. Samazināts trokšņu līmenis ļauj izvietot ārējo bloku pat blakus guļamistabai.   

Mūsdienu siltumsūkņi ir aprīkoti ar invertera kompresoru, kas spēj saražot vairāk siltuma enerģijas nekā patērē pat pie -25 grādiem.

Aerotermālo siltumsūkņu priekšrocības – līdz pat 70% ekonomijas.

  • Uz 1kW patērējamās enerģijas siltumsūknis vidēji saražo līdz pat 4kW siltuma, tādējādi 3kW Jūs saņemiet bez maksas;
  • Apkure un dzesēšana: divas funkcijas vienā iekārtā;
  • Ideāli piemēroti nelielām telpām un ēkām;
  • Viegla montāža ar minimālām izmaksām, nav nepieciešams projekts izbūvei.

Kādu siltumsūkni izvēlēties? Kādas jaudas siltumsūknis ir nepieciešams? Kur pareizāk uzstādīt siltumsūkni? Atbildes uz visiem šiem jautājumiem Jūs variet saņemt sazinoties ar mums.